دانلود تحقیق درباره فوايد و مضرات انواع روغن و كره

مطالب دیگر:
📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق توانمندسازي و ساماندهي سكونتگاهاي غيررسمي📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق جغرافیای سیاسی و ویژگیهای جغرافیایی📜 مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکارآمدی تحصیلی، اختلال اضطراب اجتماعی و جو روانی اجتماعی کلاس 📜 مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعهد هویت و ابراز وجود با احساس تنهایی📜دانلود پاورپوینت هویت برند📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق جرأت ورزي و ابراز وجود📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق جغرافیای سیاسی، ژئوپلیتیک، مذهب📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق اختلال های اضطرابی، عوامل جمعیت شناختی و شیوع شناسی📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق اختلال های اضطرابی📜پاورپوینت واحد پشتيبانی و خدمات در بیمارستان📜پاورپوینت بهسازی و نوسازی شهر بیرمنگهام انگلستان📜پاورپوینت برج بین‌المللی تهران📜پاورپوینت مسلح کردن خاک📜پاورپوینت دیاگرام فضاهای بخش بستری جراحی عمومی📜پاورپوینت کلیات نگهداری و دپو مصالح ساختمانی در کارگاه📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکشی و ویژگی‌های شخصیتی📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق شخصیت و ویژگی‌های شخصیتی📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق آبخیز و حوضه های رودخانه ای📜 مبانی نظری و پیشینه تحقیق تاب آوری، تاب آوري تحصيلي و هيجاني و راهبردهاي مقابله📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق هیجان و راهبردهاي مقابله
تعداد صفحات:20 نوع فایل: word (قابل ویرایش) لینک دانلود پایین صفحه فوايد و مضرات انواع روغن و كره روغن نارگیل فواید روغن نارگیل بر سلامتی، مراقبت از پوست و مو، تسکین استرس، بیماری های قلبی، کلسترول، کاهش وزن، مشکلات کلیه، هضم، متابولیسم، فشارخون بالا|فایل کامل|تی اِل|953046|tlx
به وب سایت دانلود و دریافت فایل های درسی آموزشی خوش آمدید اکنون مشخصات فایل دانلود تحقیق درباره فوايد و مضرات انواع روغن و كرهرا مشاهده می نمایید

تعداد صفحات:20

نوع فایل: word (قابل ویرایش)

لینک دانلود پایین صفحه

فوايد و مضرات انواع روغن و كره


روغن نارگیل

فواید روغن نارگیل بر سلامتی، مراقبت از پوست و مو، تسکین استرس، بیماری های قلبی، کلسترول، کاهش وزن، مشکلات کلیه، هضم، متابولیسم، فشارخون بالا، سیستم ایمنی، بهداشت دندان، دیابت، قدرت و استحکام استخوانها، HIV و سرطان را در بر می گیرد.

روغن نارگیل معمولاً روغن محبوب ورزشکاران و به ویژه بدنسازان و افرادی است که رژیم می گیرند. دلیل این مسئله آن است که روغن نارگیل کالری کمتری نسبت به سایر روغن ها دارد و محتوی چربی آن به راحتی تبدیل به انرژی می شود و موجب انباشته شدن چربی در قلب و عروق نمی شود. روغن نارگیل همچنین به بالا بردن سطح انرژی و استقامت بدنی بدنسازان نیز کمک می کند و درنتیجه عملکرد تمرینی آنها را ارتقاء می بخشد.

فواید :

مراقبت از مو :روغن نارگیل یکی از بهترین موادمغدی موجود برای تغذیه موها است. این ماده به رشد سالم موها کمک کرده و به آنها شفافیت و زیبایی می بخشد. ماساژ مداوم سر با روغن نارگیل، شوره وشپش سر را از بین می بردف حتی اگر پوست سر شما خشک باشد. روغن نارگیل به میزان زیاد در هندوستان برای مراقبت از مو مورد استفاده قرار می گیرداین ماده، یک حالت دهنده فوق العاده برای موهاست و به رشد دوباره موهای تخریب شده نیز کمک میکند. همچنین پروئین های لازم برای تغذیه موهای آسیب دیده را نیز فراهم میکند. به همین دلیل بعنوان روغن مخصوص مراقبت از مو در بسیاری از محصولات حالت دهنده مو و کرم های ضد شوره مورد استفاده قرار می گیرد.

تسکین استرس: روغن نارگیل آرامبخش است، از اینرو به از بین بردن استرس کمک می کند. استفاده از روغن نارگیل روی سر به از بین بردن خستگی فکری کمک می کند.

مراقب از پوست: روغن نارگیل، ماده ای فوق العاده برای ماساژ پوست است. این ماده بعنوان یک مرطوب کننده بسیار موثر برای همه انواع پوست ها از جمله پوست های خشک عمل می کند. فواید روغن نارگیل برای پوست تقریباً مشابه با روغن معدنی است. علاوه بر این، برخلاف روغن معدنی، هیچگونه عارضه جانبی برای پوست نخواهد داشت. درنتیجه روغن نارگیل راه حلی بسیار عالی برای جلوگیری از خشکی و پوسته پوسته شدن پوست می باشد. این روغن همچنین ایجاد چین و چروک پوستی را که با بالا رفتن سن به طور طبیعی ایجاد می شود را به تاخیر می اندازد.

پیری زودرس: روغن نارگیل به جلوگیری از پیری زودرس کمک می کند و به خاطر محتوی آنتی اکسیدنی خود، از بروز بسیاری از بیماری ها جلوگیری می کند.